Anketa za roditelje

Autor: Administrator , 16. 7. 2020.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje o primjeni digitalne tehnologije u osnovnim i srednjim školama u RH tijekom nastave na daljinu u uvjetima proglašenja epidemije virusa COVID-19.

Kako bi se stekla cjelovita slika o odnosu digitalnih tehnologija i obrazovanja, smatramo važnim u istraživanje uključiti širu zajednicu dionika obrazovnog procesa - ravnatelje, učitelje i nastavnike te roditelje. Svrha je istraživanja iskoristiti odgovore prikupljene sljedećim upitnicima za unapređenje usluga i sadržaja koji školama stoje na raspolaganju. Zamolili bismo vas da ispunite upitnik do 1. kolovoza 2020. Unaprijed zahvaljujemo na suradnji i sudjelovanju!

Upitnik za roditelje je anoniman, a nalazi se na poveznici: