"Solidarnost na djelu"

Autor: Administrator , 16. 10. 2020.

16.10. se obilježava Svjetski dan hrane, pod okriljem UN-a, a veže se uz postizanje globalnog cilja 0% gladi koji svijet može ostvariti samo zajedničkim naporima. Cilj da nestane gladi na svijetu treba ostvariti do 2030.godine! Hrana je suština života i temelj svih kultura i zajednica.
U suradnji s Crvenim križem, OŠ "Vladimir Nazor" Ploče se uključila u ovu akciju. Učenici koji žele mogu 19. 10. i 20. 10. donijeti u školu sljedeće potrepštine:
Brašno, mlijeko, ulje, higijenske potrepštine, šećer, tjesteninu, rižu, konzerve, leću, grah, kekse, kukuruznu krupicu, džem, marmelade...
"Ne dvoji, za druge izdvoji"!