Rezultati međunarodnog natjecanja Dabar 2020

Autor: Administrator , 23. 11. 2020.

Stigli su rezultati međunarodnog natjecanja informatike i računalnog razmišljanja Dabar, u kojem je ove godine sudjelovalo skoro 600 škola i preko 36 tisuća učenika, a učenici naše škole ostvarili su izvrsne rezultate i dospjeli među 10% najboljih:

• Jerko Matuško
  • Laura Delić
  • Ivano Štrbić

Svi učenici mogu preuzeti svoje digitalne značke i potvrde sudjelovanja na CARNet-ovom sustavu MOOC (mooc.carnet.hr), a učenici koji su u prvih 10% dobit će zlatne značke i diplome za izniman uspjeh... Bravo! yes

Ove godine je po 1. put održano natjecanje i za učitelje – Dabroučitelj, u kojem su sudjelovali djelatnici naše škole – Dona Prović, Anamaria Ivanović i Mario Bebek te su se  svi našli među 10% najboljih. Bravo i za njih! yes

Hvala svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u logičkim izazovima „Dabrosvijeta“, čestitamo svima što su se pridružili ovom zanimljivom natjecanju, a posebne čestitke onima čiji su rezultati među 10% najboljih!

Nadamo se i veselimo novom izazovu i sljedeće godine… enlightenedsmiley