Obavijest roditeljima predškolske djece

Autor: Administrator , 31. 3. 2020.

Sukladno naputcima Ministarstva znanosti i obrazovanja, a zbog provođenja preventivnih zaštitnih aktivnosti od moguće zaraze koronavirusom, obavještavaju se roditelji predškolske djece da se do daljnjega odgađaju sve aktivnosti (liječnički pregled i testiranja) vezana za upis djece u 1. razred OŠ "Vladimir Nazor" Ploče.

Roditelji koji su dobili pozive za preglede i testiranja za 8. travnja  2020. o novim terminima pregleda bit će pravodobno obaviješteni na stranicama škole nakon prestanka preventivnih zaštitnih mjera.

Upisno povjerenstvo.