Anketa za roditelje/skrbnike

Autor: Administrator , 15. 6. 2020.

Vijeće Europe pokrenulo je anketu za roditelje/skrbnike o obrazovanju o digitalnom građanstvu na razini EU. Anketa je namijenjena upoznavanju percepcije roditelja/skrbnika o svijesti o digitalnom građanstvu i informacija koje bi im trebale i kroz koje kanale medija. Osim toga, postavljena su pitanja povezana s krizom COVID-19 s ciljem razumijevanja načina na koji se roditelji/staratelji suočavaju s njom. Vijeće Europe ima namjeru  izraditi  određene alate kao potporu obrazovanju o digitalnom građanstvu koji bi odgovarali potrebama roditelja/staratelja i djece. Anketa je na hrvatskom jeziku. Molimo  roditelje/skrbnike školske djece da ispune anketu koja se nalazi na poveznici.

Izvor: https://skolazazivot.hr/anketa-za-roditelje-skrbnike/