Generacije prolaze, slike i uspomene ostaju!

Autor: Administrator , 1. 7. 2020.

Osmaši su se oprostili od osnovne škole u srijedu, 24. lipnja, prigodnim druženjem u Domu kulture Ploče. Ovim putem se želimo zahvaliti na donacijama Luci Ploče i Obiteljskom domu za starije i nemoćne "Ivana", kojima je omogućeno ovo druženje.

Našim osmašima želimo sve najbolje u daljnjem školovanju te puno sreće u životu! Nadamo se da će vam temelji osnovnoškolskog obrazovanja u našoj školi pomoći da ostvarite svoje ciljeve i snove... heartsmiley

8. a 2019./2020. razrednik: Frano Božić

8. b 2019./2020. razrednik: Marija Čupić-Senta

Četvrtaši su se također oprostili od svojih učitelja razredne nastave, no mi se nastavljamo družiti i u sljedećim godinama kroz nove spoznaje i izazove.

Budućim petašima želimo puno novih znanja, nova prijateljstva i što bolji odnos s budućim predmetnim nastavnicima laugh

4. a 2019./2020. učiteljica Vera Cvitanović

4. b 2019./2020. učitelj Zoran Lončar