> O školi
O školi

Osnovna škola „Vladimir Nazor“ ima 19 specijaliziranih učionica: 3 učionice za hrvatski jezik, 3 učionice za matematiku, 1 učionica za tehničku kulturu, 1 informatički kabinet, 2 učionice za biologiju, 2 za strane jezike, te za ostale predmete po jedna specijalizirana učionica.

Škola je opremljena knjižnicom s čitaonicom, te specijaliziranom učionicom za rad defektologa – učitelja s djecom s poteškoćama u razvoju, uredovnim prostorom i zbornicom.

U školi se održava dodatna i  dopunska nastava, izborna nastava iz Vjeronauka, Informatike i Talijanskog jezika, te brojne slobodne aktivnosti kao Literarna, Likovna, Dramska, Pjevački zbor, Lutkarska, itd.