Datum objave: 2. lipnja 2026.
Kategorija: Vijesti

Jednodnevni izlet učenika šestih razreda na Korčulu

U ponedjeljak 1. lipnja učenici šestih razreda i njihove učiteljice Andrea Jakelić Glavor, Anamaria Ivanović i Marijana Dude išli su na jednodnevni izlet na Korčulu.

Ujutro su autobusom krenuli iz Ploča prema Orebiću, a onda brodom na Korčulu. Tamo su, uz stručno vodstvo, razgledavali grad Korčulu. Posjetili su Centar Marko Polo gdje su slušali o životu Marka Pola, gledali film o njegovim putovanjima i izložene predmete iz njegove ostavštine. Osim informacija o poznatom svjetskom putniku, učenici su saznali što je moreška i mnoge druge zanimljivosti iz povijesti grada i otoka Korčule.

Slobodno su vrijeme iskoristili za kupanje i razne sportske aktivnosti na obližnjoj plaži. Vratili su se u Ploče u kasnim poslijepodnevnim satima.

Pročitajte još

Skip to content