OBAVIJEST O DODJELI SVJEDODŽBI!

Autor: Administrator , 3. 7. 2020.

Dragi učenici!
Dodjela svjedodžbi će biti u srijedu, 8.srpnja 2020.g. po sljedećem rasporedu:

- 1.- 4. razred u 8 sati – učenici ulaze u školu na ulaze po prethodno utvrđenom rasporedu ulaska,

- 5. i 6. razred u 9 sati – 5.a, 6.a i 6.b ulaze na glavni ulaz, a 5.b, 5.c i 6.c ulaze na ulaz 2 (s igrališta),

- 7. i 8. razred u 9.30 – 7.a i 8.a ulaze na glavni ulaz, a 7.b i 8.b ulaze na ulaz 2 (s igrališta).

Razrednici će čekati svoje razrede na ulazu i uvesti ih u školu.
Napominjemo da učenici koji se žele ispisati ili upisati na neki izborni predmet, sa sobom ponesu ispisnicu/upisnicu za za sljedeću školsku godinu.

Također, učenici koji nisu vratili tablete, a trebali su ili posuđene knjige iz knjižnice dužni su prilikom dolaska po svjedodžbu ponijeti iste.

Za učenike-putnike prijevoz će biti organiziran te će raspored biti objavljen na stranicama škole.