„Beyond The Limits With Learning“/“Učenjem pomičemo granice“

Predstavljanje Erasmus+ projekata

Predmetna učiteljica Ivana Pudar Pećar 15. siječnja 2020. godine održala je predavanje o eTwinning i Erasmus+ projektima. Predavanje je namijenjeno svim zainteresiranim učiteljima koji su se voljni uključiti u rad na pisanju projekta, a kasnije i u njegovoj provedbi.

Učiteljica Ivana predstavila je eTwinning platformu i sve njezine dobrobiti za učenike, učitelje i cijelu odgojno-obrazovnu ustanovu. Uputila je kolege i kolegice na važne dokumente za bolje razumijevanje Erasmus+ projekata.

Na drugom dijelu predavanja predstavljena su dva projekta na kojem su s partnerskim školama u tom trenutku surađivale kolegice Ivana i Meri Glavinić. Projekti su u fazi pisanja te se planiraju prijaviti kao KLJUČNA AKTIVNOST 2 (KA229). Nakon predstavljanja projekata, zainteresirani učitelji podijelili su se u dva tima te su tako oformljeni Erasmus+ timovi naše škole.