Obavijest o održavanju nastave

Dragi učenice i dragi učenici!

Nastava za učenike OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče će se do 29. siječnja održavati kako slijedi:

1. Nastava za učenike od I. do IV. razreda Osnovne škole “Vladimir Nazor” Ploče  organizira se po Modelu A.

Model A – nastava u školi, podrazumijeva da se učenici obrazuju u školi uz pridržavanje epidemioloških Uputa HZJZ.

2. Nastava za učenike od V. do VIII. razreda Osnovne škole “Vladimir Nazor” Ploče organizira se po modelu C.

Model C - nastava na daljinu, podrazumijeva dvosmjernu komunikaciju na daljinu na relaciji učenik-učitelj, kao i samostalan rad učenika od kuće.

3. Nastava po modelu A i C za vrijeme važenja ove Odluke održavat će se svaki tjedan u I. smjeni (jutarnja smjena).

4. Nastava za učenike glazbenog odjela organizira se na način da se svi individualni oblici nastave (nastava temeljnih instrumenata) organizira po modelu A uz pridržavanje epidemioloških Uputa HZJZ., a sva ostala grupna odvijanja nastave organiziraju se po modelu C.

5. Nastava u PŠ Rogotin se organizira po uobičajenom rasporedu (jutarnja i poslijepodnevna smjena).

Prijevoz će biti organiziran za učenike-putnike.

• Virtualna nastava je jedan od oblika redovite nastave. Učenici su dužni biti prisutni na nastavi.
  • Izostanci će se upisivati i pravdati sukladno zakonskim propisima.
  • Ako učenik/ica ima tehničkih poteškoća, treba se javiti u inbox predmetnom učitelju/ici što je prije moguće. Ako se tehnički problemi ponavljaju, trebaju se javiti razredniku koji će ih uputiti u školu gdje ćemo pokušati riješiti problem. Ono što je rađeno na satu kada je učenik/ca imao problem, učenik/ca treba nadoknaditi (obratiti se učitelju/ici, kolegama iz razreda i sl.) te se obratiti predmetnom nastavniku radi dogovora ako postoje neki rokovi koje treba ispuniti.
  • Učenici svoje sudjelovanje na satu potvrđuju na način dogovoren s predmetnim nastavnikom.
  • Nastava se odvija po rasporedu u realnom vremenu.

Čuvajte se!

objavio: Administrator   datum: 22. 1. 2021.

Obavijest o održavanju nastave

Dragi učenice i dragi učenici!

Prijevoz će biti organiziran za učenike-putnike.

• Izostanci će se upisivati i pravdati sukladno zakonskim propisima.
  • Nastava se odvija po rasporedu u realnom vremenu.

Čuvajte se!

objavio: Administrator   datum: 22. 1. 2021.