Obilježen naš dan, 30. svibnja

Obilježen Dan škole

Dana 30. svibnja 2011. godine, obilježen je Dan naše škole. Program školske svečanosti počeo je u 8 sati, a održavao se u holu naše škole, kao i u školskoj dvorani.

Učenici nižih razreda, likovne i multimedijalne grupe izrađivali su vesele panoe kako bi još više uljepšali školu na njen dan.

U školskoj dvorani se osjećao natjecateljski duh... Učenici četvrtih razreda (po pet učenika) su se natjecali u biciklijadi. U 9 sati su učenici prvih razreda igrali štafetne igre, zatim su učenici drugih razreda igrali igru Lopta kroz noge, treći razredi su se natjecali u skakanju u vrećama, dok su učenici viših razreda imali nogometni turnir.

Program školske svečanosti otvorila je Hana Palac iz VIII. a razreda krasnosloveći „Hrvatski jezik“  Vladimira Nazora. Troglasni zbor OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče izveo je pjesme „Nginisiponono“ i „Djeca smo“.

Učenice V. a razreda Magdalena Žderić i Katarina Lončar krasnoslovile su pjesmu Vladimira Nazora „Galeb“, a pjesmu „Na Neretvu misečina pala“ izvele su učenice V. c razreda. Zatim su slijedili učenici II. c razreda sa pjesmom „Sanak snilo“.

Pjesmu „Non possiamo chiudere gli occhi“ otpjevale su učenice izborne nastave talijanskog jezika. Potom je folklorna skupina II. razreda otplesala plesove „Lipa Mare“ i „Mlade Kaštelanke“, a ritmičku točku „Waka, waka“ izvele su učenice V. c razreda.

Svečani program je završio u veselom raspoloženju uz karaoke show koji su izvodili učenici od V. do VIII. razreda. Svi su se jako dobro zabavljali tako da je cijeli hol odzavanjao od pjesme i navijanja. Svaki od razreda je imao svog predstavnika, a pobijedio je Nikola Zmijarević iz VIII. c koji je otpjevao pjesmu kao prava zvijezda i zaradio najglasniji pljesak i navijanje.

objavio: Administrator   datum: 30. 5. 2011.

Obilježen naš dan, 30. svibnja

Obilježen Dan škole

objavio: Administrator   datum: 30. 5. 2011.