OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA!

Obveze učenika na kraju školske godine 2020./2021.

Učenici su dužni vratiti lektiru u knjižnicu do ponedjeljka, 28. lipnja 2021. u periodu od 8.30 do 12.30

Na kraju ove nastavne godine učenici vraćaju pojedine udžbenike financirane sredstvima državnog proračuna, a popis tih udžbenika po razredima je u nastavku. Vraćaju se samo pojedini udžbenici dok druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke i sl. nije potrebno vraćati).

1. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

2. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

3. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

4. razred – vraćaju se samo udžbenici Informatike

5. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju, a Geografski atlas učenici zadržavaju za daljnje korištenje)

6. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju, a Geografski atlas učenici zadržavaju za daljnje korištenje)

7. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Geografije, Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju).

8. razred – vraćaju se udžbenici Geografije, Biologije, Kemije i Fizike te tableti u originalnoj kutiji s punjačem.

Ostali učenici zadužene tablete čuvaju za daljnje korištenje!

Važno!

Udžbenici se vraćaju po sljedećem rasporedu:

• srijeda, 23. lipnja 2021., petaši i šestaši u 9 sati
  • petak, 25. lipnja 2021., sedmaši i osmaši u 9 sati
  • učenici od 1.-4. razreda vraćaju udžbenike po dogovoru sa svojim učiteljicama.

Udžbenici će se vraćati u kabinetima likovne i tehničke kulture. Učenici će ulaziti na ulaz 3 (igralište)

Ako učenici izgube ili zbog nepažljivog postupanja onemoguće ponovno korištenje udžbenika predviđenih za višegodišnje korištenje, dužni su nadoknaditi štetu u iznosu od 50 % kataloške cijene udžbenika.

Učenik koji ne vrati udžbenike koje je zadužio prethodne školske godine, odnosno ne nadoknadi štetu od 50 % kataloške cijene udžbenika, neće moći zadužiti udžbenike za novu školsku godinu.

Učenici koji budu upućeni na dopunski rad/popravni ispit  udžbenike vraćaju tek nakon što ispit polože.

Ukoliko se odlučite za bacanje udžbenika koji se ne vraćaju u školu svakako ih odložite u stari papir.

Svi učenici će u rujnu u školi dobiti besplatne udžbenike za sljedeću školsku godinu 2021./2022.

objavio: Mario Bebek   datum: 18. 6. 2021.

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA!

Obveze učenika na kraju školske godine 2020./2021.

1. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

2. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

3. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

4. razred – vraćaju se samo udžbenici Informatike

Ostali učenici zadužene tablete čuvaju za daljnje korištenje!

Važno!

Udžbenici se vraćaju po sljedećem rasporedu:

• srijeda, 23. lipnja 2021., petaši i šestaši u 9 sati
  • petak, 25. lipnja 2021., sedmaši i osmaši u 9 sati

objavio: Mario Bebek   datum: 18. 6. 2021.