Usustavljivanje gradiva 1. razreda

Prvaši kroz igru i kviz ponovili godišnje gradivo

Zadnji dan škole učenicima I. a i I. c razreda bio je posebno veseo, ne samo radi toga što im kraj škole predstavlja početak ljeta prepunog igre i kupanja, već i zato što su puna dva sata proveli ponavljajući naučeno ali kroz igru i kviz.

Uz pomoć laptopa i projektora, te raznih korisnih i veselih materijala učenici su ponavljali gradivo hrvatskog jezika, prirode i društva i likovne kulture. Rado su sudjelovali u prezentacijama, čitali i spremno odgovarali na postavljena pitanja, čime su pokazali jako dobro savladano gradivo prvog razreda.

Zadatci su se sastojali od formiranja riječi, oblikovanja rečenica, vrste rečenica, odgovaranja. Pitanja su bila vezana za doba dana, dane u tjednu, godišnja doba, snalaženje u prostoru, boje, zdravlje, ekololgiju, itd.

Svi učenici će dobiti pohvalnice za sudjelovanje u kvizu i pošto su pokazali tako dobar interes mogu očekivati više ovakvih sati tokom idućih godina školovanja.

objavio: Administrator   datum: 15. 6. 2011.

Usustavljivanje gradiva 1. razreda

Prvaši kroz igru i kviz ponovili godišnje gradivo

objavio: Administrator   datum: 15. 6. 2011.