Održana svečanost završetka nastavne 2010./2011. godine

„Adio školo“

U utorak, 14. lipnja 2011. godine, u OŠ „Vladimir Nazor“ u Pločama održana je svečanost završetka nastavne 2010./2011. godine. Program je započeo u 14 sati sa recitacijama „Posljednje zvonce“ i „Školovanje“ koje su izveli učenici I. razreda (Vanesa Barbir, Zlatko Tolić, Lea Franić, Matija Rakušić i Martino Medak).

Slijedila je plesna točka „Hoki-poki“ koju su otplesali učenici II. c razreda, a zatim su igrokaz „Tko traži, taj uvijek i ne nađe“ prikazale učenice III. a, Josipa Vlahović i Mihaela Škorput.

Učenički rad „Moja učiteljica“ pročitale su Sara Kežić i Robert Petrović, učenici IV. a razreda.

Učenici IV. razreda izborne nastave talijanskog jezika izveli su recitaciju i skečeve:

1. Italianissima (la rocco lta dei fiori)
  2. Cio che mi sta a cuore – recitacija
  3. Italianissima (la corsa – Giro d'Italia)
  4. Italianissima (la fine della storia)

Recital „Za kraj školske godine“ pročitali su učenici IV. b razreda, Leo Burić i Matea Maršić.

Uvod u karaoke show bio je skeč „Karaoke“ u izođenju učenika IV. a razreda, Tina Jevdića i Karle Čaušević.

A onda su pjevačke zvjezdice nižih razreda izvele svoj Karaoke show.

Škola je odzvanjala veselim ritmovima, pjesmom, osmjesima, navijanjem za svoje kandidate. Iako je bilo vruće i prostor premali da bi primio sve zainteresirane maleni su bili strpljivi i s guštom pjevali refrene poznatih pjesama. U nekima se već naziru pjevačke zvijezde. :)

Veliki pozdrav uz ispunjenje svih ljetnih želja…!

objavio: Administrator   datum: 14. 6. 2011.

Održana svečanost završetka nastavne 2010./2011. godine

„Adio školo“

1. Italianissima (la rocco lta dei fiori)
  2. Cio che mi sta a cuore – recitacija
  3. Italianissima (la corsa – Giro d'Italia)
  4. Italianissima (la fine della storia)

A onda su pjevačke zvjezdice nižih razreda izvele svoj Karaoke show.

Veliki pozdrav uz ispunjenje svih ljetnih želja…!

objavio: Administrator   datum: 14. 6. 2011.