Osmaši proslavili završetak osnovne škole

Pozdrav osmašima

Učenici osmih razreda na svoj su način proslavili kraj osnovne škole… Razdragani, simpatični osmaši pjevali su i veselili se u školi i oko nje. Osim veselja na momente su ih prožimali i osjećaji sjete zbog rastanka s prijateljima i učiteljima.

Nakon druženja oko škole vesela povorka je u pratnji svojih roditelja otišla na ušće rijeke Neretve, gdje su im se pridružili i njihovi razrednici: VIII.a - Gabrijela Bradarić, VIII.b - Slavenka Mustapić, VIII.c - Tonko Matijašević i VIII.d - Milica Manojlović. Sretni smo što je zadnji dan nastave protekao prijateljski, veseo, razigran i bez incidenata. Veliko hvala roditeljima, razrednicima, kao i našim osmašima što je naša škola bila obasuta veselim zvucima, a ne brašnom i sličnim neprimjerenim rekvizitima. Nadamo se da građani Ploča kao i vrijedni čistači ulica nisu zamjerili na njihovom malom neposluhu – neprimjerenom pokušaju ukrašavanja ulica „snijegom“.

Želimo im veselo provedeno ljeto,

upis u željenu srednju školu i

sretan nastavak školovanja!

objavio: Administrator   datum: 15. 6. 2011.

Osmaši proslavili završetak osnovne škole

Pozdrav osmašima

Želimo im veselo provedeno ljeto,

upis u željenu srednju školu i

sretan nastavak školovanja!

objavio: Administrator   datum: 15. 6. 2011.