Mobilni planetarij u našem gradu

U petak su učenici naše škole imali priliku uživati u predavanjima van učionice – u pravome planetariju. Posjetio nas je najveći mobilni planetarij u Hrvatskoj – planetarij Odiseja čiji   program nudi različita zanimljiva predavanja na temu astronomije. Prezentacije su bile prilagođene dobi slušatelja, a za svaki razred je bilo organizirano posebno interaktivno multimedijalno predavanje u trajanju od 45 minuta, vođeno njihovim stručnim suradnicima.

Teme su odabrane tako da naši učenici kroz predavanja ponove gradivo koje su učili u školi na satovima prirode i društva, geografije i fizike te nauče nešto novo.

Ovim putem se zahvaljujemo ravnateljici POU Maji Barbir na ustupanju prostora Doma kulture iz kojega su naši učenici izašli ozarenih lica.

objavio: Administrator   datum: 15. 10. 2022.

Mobilni planetarij u našem gradu

objavio: Administrator   datum: 15. 10. 2022.