Najšarenije drvce u školi

Mladenovo božićno drvce

Zvončići zvončići... Stižu nam blagdani! Božić, Nova godina sve su bliže. Mame su napravile kolače, okitila su se božićna drvca. I kao što vidite okitili smo i mi naše. I to ne bilo kakvo. To je najveselije i najšarenije drvce u cijeloj školi.

Rađeno je, kako moja učiteljica kaže, tehnikom gužvanja. A vjerujte mi ja sam majstor u toj tehnici. Dakle najteži dio posla sam ja napravio. Zgužvao sam pak papira dok je učiteljica vrijedno plela i lijepila ukrase na našu jelku od papira. I prozor sam pomogao obojiti. A jako je veliki. Učiteljica mi je silikonskim ljepilom obrubila sliku naše štalice i ja sam je sam obojio. To je velika stvar. Ostatak ukrasa je izradila učiteljica naravno uz moju pomoć. Vrh našeg drvca ukrasili smo anđelom kojeg smo kupili od naše časne sestre Helene i tako dali potporu siromašnoj djeci, a i lijepo nam je ukrasio drvce. Ovim putem želimo čestit Božić i sretnu Novu godinu svim djelatnicima.

Vaš učenik Mladen Jović s učiteljicom

objavio: Administrator   datum: 15. 12. 2011.

Najšarenije drvce u školi

Mladenovo božićno drvce

Vaš učenik Mladen Jović s učiteljicom

objavio: Administrator   datum: 15. 12. 2011.