Dan sigurnijeg interneta u 5.a

„Cilj Dana sigurnijeg interneta je promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe digitalnih tehnologija i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima. Slogan ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta je „Zajedno za bolji internet!“, a tema na koju će se Hrvatska ove godine usmjeriti je odgovorno igranje videoigara.“

Privučeni sloganom „Gejmaj sigurno – zajedno za bolji internet“ odazvali smo se pozivu za sudjelovanje u zajedničkom obilježavanju Dana sigurnijeg interneta 6. veljače 2024. g. Na Satu razrednika učenici 5.a s razrednicom Marinom Burđelez razvijali su strategiju sigurnog gejmanja. Kroz dva seta pitanja i jedno poluvrijeme  mladi igrači i igračice raspravljali su o točnim odgovorima na pitanja o sigurnom igranju videoigara. Atmosfera je bila natjecateljski napeta do samoga kraja, a pobjednici ponosni na uspješan timski rad. Materijale za preventivnu radionicu „Gejmaj sigurno“ pripremili su suradnici SIG-a. A mi smo se, provodeći aktivnosti,  dobro zabavili i naučili kako biti bolji igrači na svim poljima.

objavio: Administrator   datum: 7. 2. 2024.

Dan sigurnijeg interneta u 5.a

objavio: Administrator   datum: 7. 2. 2024.

Ukupno: 832030