26. ŽUPANIJSKO NATJECANJE-IZLOŽBA UČENIKA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA IZ PODRUČJA VIZUALNIH UMJETNOSTI I DIZAJNA DUBROVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE

U Art radionici Lazareti u Dubrovniku održano je 26. Županijsko natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna. U kategoriji 1A sudjelovali su učenici iz 17 osnovnih škola. Prosudbeno povjerenstvo je za izložbu izabralo 50 vizualnih radova, od kojih su prva tri predložena za Državno natjecanje. Našu školu su predstavljale učenice čiji su radovi bili najuspješniji na Školskom natjecanju: Ema Petrušić (5.c ), Valentina Rama (7.a) i Iva Maria Plećaš (8.a). Na Županijskom natjecanju-izložbi najveći uspjeh je postigla učenica 5. razreda Ema Petrušić s osvojenim 4. mjestom. Mentor učenicama je bila Marija Čupić-Senta, prof. likovne kulture.

Nakon otvaranja izložbe sudionicima je upriličen razgled Kneževog dvora i Galerije Dulčić Masle Pulitika uz stručno vodstvo.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na postignutim rezultatima, a pobjednicima želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.

Izložba vizualnih radova je postavljena u virtualnom obliku.

objavio: Administrator   datum: 8. 3. 2024.

Izložba vizualnih radova je postavljena u virtualnom obliku.

objavio: Administrator   datum: 8. 3. 2024.

Ukupno: 832010