Održan stručni skup

Stručni skup za učitelje engleskog jezika

U organizaciji voditeljice Županijskog stručnog vijeća za engleski jezik, gđe Glavinić,  22. siječnja održan je u našoj školi još jedan stručni skup za učitelje engleskog jezika sa područja naše i susjednih općina.

Posredstvom Britanskog konzulata, imali smo ovog puta izuzetnu prigodu ugostiti izvornog govornika, poznatog britanskog predavača, autora udžbenika, ispitivača na Cambridge ispitima gospodina Stephena Hindlaugha.

Učitelji engleskog  iz Metkovića, Opuzena, Otrić-seoca, Kule, Komina, Staševice i Ploča, sa zanimanjem su popratili informacije na temu „Exciting Web Resources for Busy Teachers“. U praktičnom dijelu radionice iskušali su dobivene savjete i upute u informatičkom kabinetu naše škole.

Thank you very much Mr Hindlaugh. Hope to see you again!

Drugi dio susreta ispunjen je zanimljivim izvješćem kolegice Lasić iz OŠ Podgora o njenom sudjelovanju u europskom programu cjeloživotnog učenja Comenius. Razmjena i prezentacija zajedničkih projekata škola iz raznih zemalja ima za cilj upoznavanje i zbližavanja različitih kultura.

Prisutni su s interesom pogledali video o životu učenika u Švedskoj i toplo pozdravili mogućnost da se učenici iz Drvenika kroz svoj projekt predstave Europi. Well done, Anita!

Susret je kao obično potrajao dulje od predviđenog vremena, u veselom čavrljanju kolega željnih razmjena iskustava koje su u ovom aktivu uvijek dobrodošle.

Hvala Upravi na omogućenim prostornim uvjetima, Doni na informatičkoj podršci, čistačicama koje su odradile dodatne sate kako bismo uredno dočekali i ispratili naše goste!

objavio: Administrator   datum: 22. 1. 2010.

Održan stručni skup

Stručni skup za učitelje engleskog jezika

Thank you very much Mr Hindlaugh. Hope to see you again!

objavio: Administrator   datum: 22. 1. 2010.