Zadnji dan prvog polugodišta :)

Zadnji nastavni dan 1. obr. razdoblja obilježila je pjesma, ples, pričanje viceva, sviranje, gluma, "freestyle" s loptom, slaganje Rubikove kocke, crtanje...Polugodište je privedeno kraju na potpuno drugačiji i vrlo zabavan način. Za veselu atmosferu zaslužni su učenici koji su sudjelovali u završnom natjecanju projekta "Pokaži talent" koje se odvijalo u holu Škole.

Uz želje za sretan Božić i veselu novu 2019. godinu uspješno je

završilo prvo (nadamo se ne i posljednje) izdanje projekta "Pokaži talent, a s njime i 1. polugodište.

Projekt "Pokaži talent" provodio se u 3 faze, od listopada do prosinca 2018. godine.  Idejni pokretač projekta je učiteljica Ivana Pudar Pećar, a provodile su ga sve učiteljice Hrvatskog jezika u sklopu projektne nastave.

Nakon predstavljanja učenika u svom razrednom odjelu, odabrane su najuspješnije izvedbe koje su se plasirale u finalno natjecanje. Svrha ovog projekta je potaknuti učenike na kreativno stvaralaštvo i na pokazivanje vlastitih sposobnosti i talenata. Cilj je bio i osposobiti ih i motivirati na scenski nastup koji će ih prikazati u potpuno drugačijem svjetlu od svakodnevno viđenog unutar Škole.

U finalu se birao NAJTALENT OŠ "VLADIMIR NAZOR" PLOČE, i to prema mišljenju stručnog žirija i prema glasovima publike. Stručni žiri činili su: Nataša Palac, psihologinja, Jasna Krilić, predstavnica Glazbenog odjela i Marko Dropulić, predsjednik Vijeća učenika. Odlukom žirija i većinom glasova publike (51 glas od 148), dvostruki pobjednici su učenici 6. b razreda: DUJE DODIG I FRANE ŠUNJIĆ. Ovaj plesni dvojac osvojio je publiku i žiri svojim plesnim umijećem i zabavnom koreografijom, a dodatnoj atrakciji scenskog nastupa doprinijela je glazba iz planetarno popularne igrice Fortnite.

Posebnu ulogu imao je tehničar, odnosno ton majstor, naš školski knjižničar Mario Bebek koji se pobrinuo da cijela priredba protekne tonski bez greške i zato mu hvala.

objavio: Administrator   datum: 21. 12. 2018.

Zadnji dan prvog polugodišta :)

Uz želje za sretan Božić i veselu novu 2019. godinu uspješno je

objavio: Administrator   datum: 21. 12. 2018.