Gostovanje dramske grupe

Predstava „Raskićeno drvce“

Učenici dramske grupe OŠ „Vladimir Nazor“ iz Ploča gostovali su sa svojom predstavom „Raskićeno drvce“ 20.12.2010. godine u Glazbenoj školi u Pločama, i 22.12.2010. godine u OŠ fra Ante Gnječa u Staševici.

Učenici glazbene škole održali su svoj božićni koncert pod vodstvom profesorice Iride Oršulić, a dramska grupa naše škole bila je njihov gost.

Naši petaši i anđeo prvog razreda gostovali su u OŠ fra Ante Gnječa u Staševici na prodajnoj izložbi radova male likovne radionice, koju vodi profesorica Snježana Đelmić. Nakon programa domaćini su nas ugostili i čestitali na izvedenoj predstavi.

Kolege iz Staševice su nam pokazali svoju školu, a najviše smo se zadržali u prostoru likovne radionice koja je odisala predanim radom i kreativnošću učiteljice Snježane i njenih likovnjaka.

Ravnatelj škole, gospodin Boro Bustruc, i dogradonačelnik grada Ploča, gospodin Zdenko Mateljak, zahvalili su nam na dolasku i pohvalili rad i požrtvovnost učenika, roditelja i učitelja.

Svojim vršnjacima iz Osnovne škole fra Ante Gnječa uručili smo prigodne slastice te njima i njihovim učiteljima poželjeli sretan Božić i Novu godinu.

objavio: Administrator   datum: 23. 12. 2010.

Gostovanje dramske grupe

Predstava „Raskićeno drvce“

objavio: Administrator   datum: 23. 12. 2010.