Naši učenici pozvani na županijsko natjecanje iz informatike

Autor: Administrator , 4. 2. 2020.

U organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog saveza informatičara, u skladu s programom i pravilima objavljenim u Katalogu natjecanja i smotri učenik/ca osnovnih škola, gimnazija i općeobrazovnih predmeta u strukovnim školama Republike Hrvatske, provedeno je i u našoj školi 24. siječnja 2020. g. školska razina natjecanja iz informatike.

Na natjecanju je sudjelovalo sedam učenika: 3 učenika 6. razreda, koji su se natjecali u kategoriji Digitalne kompetencije te 3 učenika 7. razreda i 1 učenik 8. razreda, koji su se natjecali u kategoriji Osnove informatike. Učenike je pripremala i vodila na natjecanje njihova učiteljica i mentorica informatike Dona Prović, mag. ing. comp.

Nakon objave rezultata školskih natjecanja, naši najuspješniji učenici pozvani na županijsko natjecanje iz informatike su:

Digitalne kompetencije – 6. razred

Radaljac Manuel (1. mjesto)

Antunović Luna (3. mjesto)

Osnove informatike – 7. razred

Grgurinović Maja (1. mjesto)

Granić Mauro (5. mjesto)

Osnove informatike – 8. razred

Brnas Lovre (4. mjesto)

Čestitamo svima i želimo im puno uspjeha

na županijskoj razini natjecanja! smiley