Obilježavanje 13. tjedna PSIHOLOGIJE u našoj školi!

Autor: Administrator , 18. 2. 2020.

U tjednu psihologije koji se ove godine održava od 17. 02. - 21. 02. u našoj školi provedene su sljedeće aktivnosti:

• 18. 02. u 13:10 radionice za učitelje "Kako se osjećati dobro i ... još bolje"
  • u predvorju škole postavljeni su plakati "Dobra komunikacija" i "što umjesto ruganja" koje su izradili učenici osmih odnosno četvrtih razreda
  • 18. 02. u 15:00 radionice za roditelje "Stres i kako se učinkovito boriti protiv njega"
  • 19. 02. četvrti sat s učenicima 5. a razreda održana je četvrta radionica iz ciklusa virtualno nasilje

Opis aktivnosti za radionicu  "Kako se osjećati dobro i ... još bolje":

U školskoj knjižnici učili smo o dobrim osjećajima, termostatu sreće, ispunili test sreće, pisali jedni drugima dobre osobine i za kraj izvukli afirmativnu poruku. Radionica je prošla u opuštenom i prijateljskom ozračju.

Plakati:

Slike ostalih aktivnosti biti će postavljene nakon provedenih radionica.

Radionice za roditelje "Stres i kako se učinkvoito boriti protiv njega"

Radionica za učenike: