Županijsko natjecanje iz informatike

Autor: Administrator , 18. 2. 2020.

U petak, 14. veljače, održano je Županijsko natjecanje iz informatike. Natjecanje je bilo organizirano u SŠ fra Andrija Kačić Miošić Ploče. Učenici naše škole natjecali su se u kategorijama Digitalne kompetencije i Osnove informatike. Učenik šestog razreda, Manuel Radaljac osvojio je 2. mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije.

U kategoriji Osnove informatike učenik 7. razreda Mauro Granić zauzeo je 4. mjesto, učenica Maja Grgurinović 5. mjesto, a učenik 8. razreda Lovre Nikolac bio je na 7. mjestu.

Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici na rezultatima i želimo im uspjeh u daljnjem radu! smiley