Natjecanje u crtanju Galileo

Autor: Administrator , 3. 2. 2020.

Učenici naše škole sudjelovali su u drugom izdanju natjecanja u crtanju Galileo. Koristili su se raznim crtačkim tehnikama, kao i programom na računalu Bojanje 3D, a zadatak natjecanja bio je nacrtati prvo što im padne na pamet kada razmišljaju o svemiru.

Učiteljica mentorica informatike Dona Prović registrirala je i prijavila školu za sudjelovanje u natjecanju i motivirala učenike da izraze svoju individualnost izradom kreativnih radova i sudjeluju u natjecanju koje je organizirano za svu djecu rođenu između 2008. i 2013. u Hrvatskoj, Norveškoj i Švicarskoj.

Učeničke radove smo poslali na natjecanje, a nacionalni žiri odabrat će pobjednički crtež. Sretan pobjednik bit će pozvan na svečanost dodjele nagrada koja uključuje dodjelu nagrada i konferenciju za novinare organizirane u Zagrebu, gdje će mu/joj se dodijeliti glavna nagrada – jedan od tri satelita Galileo nosit će njegovo ili njezino ime, a uz to će primiti i certifikat i pehar. smiley

U nastavku možete vidjeti zanimljive, kreativne, svemirske učeničke radove: