Odabrana putnička agencija za organizaciju školske ekskurzije

Autor: Administrator , 28. 2. 2020.

Dana 27. veljače u 18 sati u školskom holu održan je roditeljski sastanak roditelja učenika sedmih i osmih razreda. Na sastanku su bili prisutni i razrednici sedmih i osmih razreda te ravnateljica. Tema sastanka bila je: odabir putničke agencije za organizaciju školske ekskurzije sedmih i osmih razreda – Hrvatsko zagorje, svibanj 2020.

Na sastanku Povjerenstva za organizaciju školske ekskurzije za sedme i osme razrede, održanom 20. veljače 2020. odabrane su tri putničke agencije koje trebaju predstaviti svoju ponudu roditeljima na roditeljskom sastanku:

1. KVARNER EXPRESS, SPLIT,

2. PUTNIČKA AGENCIJA PLATANUS, DUBROVNIK,

3. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA, IMOTSKI.

Predstavnici svih odabranih agencija na roditeljskom su sastanku predstavili svoje agencije i ponudu za organizaciju školske ekskurzije. Nakon predstavljanja agencija roditelji su glasovali i odabrali putničku agenciju koja će organizirati školsku ekskurziju.

Po završetku glasovanja putnička agencija Perla Svjetska Putovanja dobila je najveći broj glasova, iz čega je vidljivo je da su roditelji izabrali Perlu Svjetska Putovanja kao putničku agenciju koja će organizirati školsku ekskurziju za sedme i osme razrede.