24. GRADSKO NATJECANJE NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

Autor: Administrator , 11. 3. 2020.

U subotu, 7. ožujka, u učionicama Srednje škole fra  Andrije Kačića Miošića u Pločama održano je 24. gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa. Na natjecanju sudjelovali su i učenici naše škole: Matej Barbir, Luka Dropuljić, Leo Lovrić, Mihaela Perić, Luka Musulin, Gabrijela Tomašić i Lea Vuksan sa svojim mentoricom Monikom Bušurelo. Osim teorijskog dijela gdje su učenici pisali test, natjecnje se provodilo kroz pitanja praktičnog dijela – tu su učenici pokazivali svija znanja u pružanju prve pomoći unesrećenima.