Dragi učenici i roditelji!

Autor: Administrator , 18. 3. 2020.

Počeli smo s online nastavom. Svi smo u novoj situaciji i trebamo biti strpljivi i prilagoditi se novom načinu rada.

Molimo učenike od prvog do četvrtog razreda da prate nastavu na HRT 3 te surađuju sa svojim učiteljima/učiteljicama preko odabranih kanala komunikacije.

Molimo učenike od petog do osmog razreda da prate nastavu na Sportskoj televiziji, i da redovito "pohađaju" virtualnu učionicu i prate svoje razrednike i predmetne učitelje i njihove upute.

Hvala na razumijevanju.

*Zbog preopterećenosti sustava (Office 365 za škole) može doći do poteškoća u pristupu virtualnim sadržajima. Nadamo se da će se komplikacije što prije otkloniti. Hvala na razumijevanju!

Čuvajte se!