Županijska smotra LiDraNo 2020.

Autor: Administrator , 12. 3. 2020.

Županijska smotra LiDraNo 2020. održana je 11. ožujka 2020. s početkom u 09:30 sati u Kazalištu Marina Držića u Dubrovniku. Našu Školu predstavljali su u dramsko-scenskom stvaralaštvu, pojedinačni nastupi:

• učenica Rina Živković, 4. razred, mentorica Nada Ivanković kazivala je poeziju „U gostima kod kume šume“, Grigor Vitez

• učenik Roko Pavlović, 6. razred, mentorica Ivana Pudar-Pećar izveo je monolog „Priča o djetinjstvu“, Siniša Glavašević

Djeca su uspješno predstavila našu Školu. Do izražaja su došle njihove sposobnosti govornog i scenskog stvaralaštva.

Nakon smotre sudionici su se družili s vršnjacima iz ostalih škola županije te razmijenili iskustva.

Sudjelovali su na okruglom stolu gdje su im članovi Povjerenstva komentirali osvrt na njihove točke.

Poslije je slijedila šetnja Stradunom u pratnji njihovih mentora i pripravnice Anamarie Ivanović uz nadu da ćemo se i dogodine družiti s lidranovcima.