Djeca u nastavi na daljinu

Autor: Administrator , 14. 4. 2020.

U vremenima koja su nas sve zajedno zadesila, i djeca su tu koja se prilagođavaju svim novonastalim situacijama, pa između ostalog i sa online i video poziv nastavom.

Kako se dobro snalaze, koliko su strpljiva i vrijedna pokazuje i ovaj video učenika 1. r Glazbenog odjela OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče Duje Šunjića, koji je sa svojom učiteljicom Iridom Oršulić prof., odsvirao ovaj klavirski duo.

POVEZNICA na video (kliknite)

Sve to, ne bi bilo moguće bez velikog truda i pomoći Dujinog oca (Ante Šunjića), koji je svojim znanjem i voljom pomogao kako svom djetetu, tako i ostalim učenicima Glazbenog odjela da ovom tehničkom mogućnošću i u izolaciji nastave svirati grupno.

Zanimljivost je da je u klavirskoj početnici za 1. r. Slovenske autorica J. Pucihar obrada naše dalmatinske pjesme Ivan Klakar koju Duje svira.