DODATNE OBAVIJESTI O ORGANIZACIJI NASTAVE OD PONEDJELJKA 25.SVIBNJA 2020.(MATIČNA ŠKOLA, PODRUČNA ŠKOLA, GLAZBENI ODJEL)

Autor: Administrator , 22. 5. 2020.

Poštovani roditelji!

Nakon svih dobivenih podataka i organizacije škole prema dobivenim naputcima za nastavu u ponedjeljak, dajemo vam sljedeće informacije. U slučaju eventualnih promjena, bit ćete pravodobno obaviješteni.

Prijevoz u školu za učenike-putnike je organiziran u 7.25, a povratak u 11.40 te 12.30.

Učenici ulaze na tri ulaza po sljedećem rasporedu:

• na glavni ulaz, na lijeva vrata, ulaze učenici 2.c, 1.a, 2.b i 3.a,
  • na glavni ulaz, vrata u sredini, ulaze učenici 1.c, 3.b i posebnog odjela,
  • na donji ulaz, sa školskog igrališta, ulaze učenici 2.a, 1.b, 4.a i 4.b.

Na vratima će također biti izvješeno koji razred ulazi na ta vrata.

PŠ ROGOTIN

Nastava se odvija po sljedećem rasporedu:

•  1. razred -  8.00  -  11.30,
  • 2.razred  -  13.15 – 16.45,
  • 3. razred –  8.15  -  11.45,
  • 4.razred  -  13.00 – 16.30

GLAZBENI ODJEL

• Nastava se održava od 14.00 do 18.30 prema individualnom dogovoru s učiteljima Glazbenog odjela

Posebno naglašavamo roditeljima:

• dobro proučite upute HZJZ koje su prilogu prethodne obavijesti,
  • Mjerenje temperature kod djece. Roditelji/skrbnici dužni su izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu svaki dan prije dolaska u ustanovu, te u slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dovoditi dijete u ustanovu nego se javljaju telefonom ravnatelju ustanove i izabranom pedijatru/liječniku obiteljske medicine radi odluke o testiranju i liječenju djeteta.

Preporuka je da svaki dan prije odlaska u ustanovu roditelj u djetetovu bilježnicu upiše vrijednost izmjerene temperature kod djeteta. Bilježnicu dijete donosi sa sobom u ustanovu a odgajatelj/nastavnik svakodnevno provjerava.

• užinu djeca nose od kuće,
  • razgovarajte s djecom o pravilima kojih bi se trebali pridržavati (a u školi će ih učitelji na početku nastave upoznati s pravilima te ih upozoravati na pridržavanje).

(Kliknite "više" za prikaz čitave obavijesti)

Učenike ulaze sa svojim učiteljicama i učiteljima po skupinama kako bi se izbjeglo miješanje skupina. Ulazak u školu je u 7.50 h. Učenici također izlaze na odmor sa svojim učiteljima. Odmor je također organiziran tako da se skupine ne miješaju.

Raspored je redovan za sve predmete.

Posebno naglašavamo roditeljima:

• dobro proučite upute HZJZ koje su prilogu prethodne obavijesti,
  • izmjerite temperature djeci prije odaska u školu,
  • užinu djeca nose od kuće,

U privitku vam dostavljamo odgovore MZO-a na najčešće postavljana pitanja.

ČESTO POSTAVLJENA PITANJA

Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji!

#ostanimoodgovorni