Ni u virtualnom okruženju nismo zaboravili Dan škole!

Autor: Administrator , 29. 5. 2020.

Prethodnih godina Dan škole bio je najiščekivaniji dan u nastavnoj godini, zbog sportskih natjecanja, priredbe i ostalih zanimljivih aktivnosti. Ove godine učenici i učitelji, nažalost, neće uspjeti u potpunosti doživjeti slavljeničku atmosferu, ali su se potrudili i u virtualnom okruženju obilježiti ovaj važan dan.

Na poveznici (klikom na sliku) "Dan škole 2013.-2019. možete vidjeti kratku kompilaciju slika obilježavanja Dana škole iz navedenog perioda!

Učenici 5.a razreda snimili su prigodnu čestitku dok su učenici šestih razreda iskazali svoju kreativnost izrađujući novinske pjesme o školi.
Otvorite poveznicu i poslušajte iskrene čestitke naših petaša!

Hvala našoj Ivani Pudar Pećar uz čiju su podršku učenici obilježili "Dan škole" smiley

UČENICI 6. RAZREDA

Video uradak učenika Daria Kandića smiley