Dan Grada Ploča (31. svibnja 2020.)

Autor: Administrator , 31. 5. 2020.

Danas grad Ploče slavi Dan Grada i Dan zaštitnice Župe Ploče Kraljice Neba i Zemlje.

Jučer ujutro je izaslanstvo Grada položilo vijence i zapalilo svijeće na gradskom groblju Laniština i pored Spomenika poginulih hrvatskih branitelja.

Zatim je u Domu kulture održana Svečana sjednica na kojoj su nastupile i učenice naše škole, koje pohađaju Glazbeni odjel, Brigita Marinović i Claudia Elen Magnuskova.

Učenici Informatike su, uz potporu njihove učiteljice Done Prović, svojim sudjelovanjem doprinijeli obilježavanju Dana Grada Ploča i na svoj način prigodno čestitali rođendan našem Gradu izradom kreativnih radova: