ČA u versin, riči i pinelu

Autor: Administrator , 2. 7. 2020.

U povodu održavanja tradicionalne 29. ČAkavske večeri OŠ „Bijaći“, Kaštel Novi u travnju 2020. godine, Agencija za odgoj i obrazovanje i OŠ „Bijaći“ objavili su V. literarni, recitatorski i likovni natječaj ČA u versin, riči i pinelu.

Motivi za likovno stvaralaštvo su bili slobodni: ČA dičja fantažija oliti mašta može svašta! Prosudbeno Povjerenstvo za likovni izričaj je procijenilo da je likovnim radom s motivom Uvala mala nagradu za 1. mjesto u kategoriji razredne nastave dobio Toma Barbir, 2.c razred, OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče, mentorice Nade Ivanković.

(Kliknite na tekst za prikaz nagrađenog likovnog rada.)