Obavijest o upisima u SŠ za osmaše i njihove roditelje!

Autor: Administrator , 16. 7. 2020.

Prijave obrazovnih programa traju do 22. 7., a objava konačnih ljestvica poretka će biti 25. 7. Za 8. a razred prijavnice se donose u školu 23. 7. od 8  do 11 sati, a za 8. b razred 23. 7. od 8 do 11 sati.

Prijavnica se može isprintati kod kuće (preko upisi.hr) i mora biti potpisana od strane učenika i roditelja. Ako nemate gdje isprintati prijavnicu možete to učiniti u školi, ali tada i roditelj mora doći u školu. Kada razrednik dobije prijavnicu izbrisat će podatak da nisu zadovoljeni preduvjeti.

Istog dana u školi ćete dobiti i potrebne liječničke potvrde od školske liječnice. Ako nekome treba potvrda medicine rada, treba otići u ordinaciju medicine rada.

Molimo vas da poštujete rokove kako bi se mogli uspješno upisati u srednju školu.