Poštovani roditelji!

Autor: Administrator , 9. 10. 2020.

U slučaju potrebe za samoizolacijom djeteta koje ide u našu školu, trebate se obratiti epidemiologu i svome obiteljskom liječniku te obavijestiti razrednika svoga djeteta. Razrednik obavještava razredno vijeće. Za vrijeme samoizolacije, s učenikom se radi u virtualnoj učionici u sustavu Teams.

Još jednom napominjemo da poštujemo naputke HZZJ i MZO: djeca mjere temperaturu prije polaska u školu te nakon dolaska iz škole i vode evidenciju, užinu nose od kuće, ulaze na ulaze označene za njihov razred, ne miješaju se s drugim razredima.

Također, djeca bi trebala dolaziti na nastavu malo prije početka nastave (ne odnosi se na djecu koja ovise o prijevozu).