VAŽNA OBAVIJEST!

Autor: Administrator , 17. 11. 2020.

Drage učenice, dragi učenici i dragi roditelji!

Zbog trenutne nepovoljne epidemiološke situacije među učenicima i djelatnicima naše škole, po naputku epidemiološke službe, u četvrtak i petak (19. i 20. studenog) će se nastava za učenike od 5. do 8. razreda odvijati online – u virtualnim učionicama preko sustava Teams. Ovisno o situaciji s Covid-19, epidemiološka služba će odrediti nastavljamo li online u ponedjeljak i ako nastavljamo, koliko dugo. U nedjelju ćemo vas obavijestiti o daljnjem tijeku nastave te vas molim da pratite web-stranicu naše škole.

Nastava u Glazbenom odjelu će se redovno održavati, ali samo individualno.

Molimo vas da u slučaju sumnje na Covid-19 ili ako ste u samoizolaciji/izolaciji ne dolazite na nastavu. Polaznici GO dužni su se javiti svom nastavniku u GO.

Čuvajte se i držite se propisanih uputa kako bismo što prije nastavili s našim uobičajenim životima.

Hvala vam!

Ravnateljica: Tihana Pažin