OBAVIJEST!

Autor: Administrator , 22. 11. 2020.

Drage učenice i učenici, dragi roditelji!

Od ponedjeljka 23. 11. do petka 27. 11. nastava za učenike od 5. - 8. razreda će se odvijati online. Epidemiološka situacija nije dobra i po savjetu epidemiologa, odlučili smo se za ovaj korak. Nastava će se odvijati u realnom vremenu, u jutarnjoj smjeni te vas molimo da pratite raspored i sudjelujete u nastavi.

Ovim putem vas Škola, zajedno s epidemiološkom službom, želi podsjetiti na važnost pridržavanja mjera propisanih od strane HZJZ kako bismo što prije nastavili s našim uobičajenim životima.

Nastava u Glazbenom odjelu će se redovno održavati, ali samo individualno.

Molimo vas da u slučaju sumnje na Covid-19 ili ako ste u samoizolaciji/izolaciji ne dolazite na nastavu. Polaznici GO dužni su se javiti svom nastavniku u GO.