Malo dobrih vijesti!

Autor: Administrator , 16. 12. 2020.

Zbog situacije s Covid- 19 morali smo promijeniti neke naše ustaljene navike. Jedna od promjena koju smo napravili je ulaženje i izlaženje učenika na različite ulaze/izlaze u školi. Ulaz /izlaz kroz školski vrt je jedan od njih. S dolaskom duljih zimskih dana taj ulaz/izlaz je postao nepregledan i mračan te smo poslali zahtjev našem osnivaču, Županiji, za hitnu intervenciju. To su nam i odobrili te, zahvaljujući Županiji, sada imamo dobro osvijetljen Ulaz 2 u našu školu, a naši  učenici su sigurniji.