Projekt računalne e-edukacije sa slobodnim pristupom

Autor: Administrator , 11. 6. 2013.

ITdesk.info

Neprofitna udruga i nakladnik Otvoreno društvo za razmjenu ideja (ODRAZI) iz Zagreba je pokrenula projekt računalne e-edukacije sa slobodnim pristupom - ITdesk.info.

Uz pomoć ove stranice mogu se savladati ili utvrditi osnovne računalne vještine i znanja, a pristup objavljenom materijalu je besplatan.

Agencija za odgoj i obrazovanje (AOO) RH odobrila je mrežne publikacije koje učenici/ce u RH mogu slobodno koristiti kao pomoćno nastavno sredstvo u osnovnoj školi u sklopu predmeta Informatika i Tehnička kultura (od 5.-8. razreda). Na provedbi ovog dijela projekta je surađivalo ukupno 31 osoba i institucija iz neprofitnog, privatnog i javnog sektora, s područja Hrvatske, Srbije i Slovenije te je odobrena jedna publikacija za učenike/ce slovenske nacionalne manjine, a 2 za učenike/se srpske nacionalne manjine.

Na ovom linku možete vidjeti objavu za medije, popis odobrene literature te sve suradnike:

http://www.itdesk.info/hr/pomocna-nastavna-sredstva-odobrena-za-uporabu-u-osnovnim-skolama/ .

Svi materijali projekta ITdesk.info objavljeni su pod autorskim pravima koja dozvoljavaju daljnju distribuciju i kopiranje. Materijali odobreni od strane Agencije za odgoj i obrazovanje ostat će besplatno i trajno dostupni svim zainteresiranim učenicima/cama u RH kao mrežne publikacije koje se mogu slobodno pregledavati, ispisivati i distribuirati.

NOVO!

Prijedlog GPPŠ 2018./2019.

NOVO!

Prijedlog 2018./2019.

Je li e-dnevnik opravdao Vaša očekivanja?

Vremenik

Vremenik za šk. godinu 2018./2019. je dostupan roditeljima u e-Dnevniku!