Međunarodni World open online music competition 2022!

UČITELJICA IRIDA ORŠULIĆ prof.mentor, IZVJEŠTAVA O USPJEHU SVOJIH UČENIKA.

Dobre i pozitivne strane online natjecanja su mogućnosti sudjelovanja mladih klavirista sa različitih strana svijeta, koji u određenim uvjetima i različitim ograničenjima ne bi mogli sudjelovati.

Ocjenjivački sud ima veliku odgovornost u procjenjivanju i donošenju odluke o rezultatima mladih ljudi. Izuzetno se trude imati jasne kriterije o tome koji su elementi potrebni za određene nagrade u vrednovanju mladih klavirista,te se trude posebno nagraditi one kod kojih se vidi glazbeni i pijanistički talent.

Na međunarodnom World open online music competition 2022. naši učenici ostvarili su sljedeće rezultate

ECIJA DROPULIĆ 2 r. (IV kategorija) 2. nagrada

DUJE ŠUNJIĆ 3.r (V kategorija) 1. nagrada.

Tehničko jedinstvo čiji je cilj razumijevanje i sadržaj onog što se svira, odnos prema kvaliteti zvuka, logičnom fraziranju, te svim onim neophodnim elementima potrebnim za ostvarenje glazbene slike, koja mora biti krajnji cilj.

ČESTITAMO UČENICIMA!

objavio: Administrator   datum: 24. 6. 2022.

Međunarodni World open online music competition 2022!

UČITELJICA IRIDA ORŠULIĆ prof.mentor, IZVJEŠTAVA O USPJEHU SVOJIH UČENIKA.

ECIJA DROPULIĆ 2 r. (IV kategorija) 2. nagrada

DUJE ŠUNJIĆ 3.r (V kategorija) 1. nagrada.

ČESTITAMO UČENICIMA!

objavio: Administrator   datum: 24. 6. 2022.

Ovaj tjedan: 1967