Obilježen Dan škole

Dan škole

Dana 1.6.2010. godine naša škola je proslavila Dan škole, koji su obilježila sportska natjecanja učenika, prigodna školska svečanost, radionice, projekti i prodajna izložba.

Povodom Dana škole u 8:30 sati su počela Sportska natjecanja učenika od 1. do 8. razreda, a odigrala su se na Močvari i rivi.

Učenici nižih razreda su sudjelovali u krosu, štafetnim igrama, skakanju u vrećama, malom nogometu, te igri graničara. Pokazali su zavidnu vještinu u sportskim nadmetanjima. Bodrili su ih njihovi prijatelji i učitelji.

Viši razredi su se natjecali u krosu i nogometu, uz svesrdno navijanje kolega iz razreda.

Istog dana u Domu kulture s početkom u 18 sati održana je prigodna školska svečanost. Program je bio šarolik (recitacije, igrokazi, folklorni ples, pjesme…), a po pljesku se moglo zaključiti da je priredba izazvala oduševljenje među gledateljima, malim i velikim.

Čast nam je bila ugostiti i školski pjevački zbor OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ iz Metkovića.

U sklopu priredbe podijeljene su nagrade i priznanja mentorima i učenicima, koji su sudjelovali na državnim natjecanjima.

Drugog dana proslave niži razredi su imali likovnu radionicu na temu Naš grad koja se održavala na rivi.

Viši razredi su radili na projektu Buba i prezentirali ga u holu škole.

Nastavnica Maja Katić održala je tečaj o pružanju prve pomoći.

Održana je i prodajna izložba humanitarnog karaktera, gdje su učenici u gradu na gradskoj tržnici izložili i prodavali svoje radove.

objavio: Administrator   datum: 4. 6. 2010.

Obilježen Dan škole

Dan škole

Viši razredi su radili na projektu Buba i prezentirali ga u holu škole.

Nastavnica Maja Katić održala je tečaj o pružanju prve pomoći.

objavio: Administrator   datum: 4. 6. 2010.